Список учасників конференції (оновлюється)

  1. Amirjanyan Harutyun (Institute of Mechanics of Armenian National Academy of Sciences, Yerevan, Republic of Armenia)
  2. Atefeh Mousavi (MS in Mechanical Engineering, Science and Research Branch, Islamic AzadUniversity, Tehran, Iran)
  3. Augustyniak Jakub (Bialystok University of Technology, Bialystok, Poland)
  4. Belubekyan Mels (Institute of Mechanics of Armenian National Academy of Sciences, Yerevan, Republic of Armenia)
  5. Benslama Achour (University of Constantine, Algeria)
  6. Berbyuk Viktor (Chalmers University of Technology, SE-412 96 Gothenburg, Sweden)
  7. Doroszko Michal (Bialystok University of Technology, Bialystok, Poland)
  8. Egbuhuzor Udechukwu (Federal University Otuoke, Bayelsa, Nigeria)
  9. Falkowska Anna (Bialystok University of Technology, Bialystok, Poland)
  10. Gao Cunfa (Nanjing University of Aeronautics and Astronautics, Nanjing, China)
  11. Ghazaryan Karen (Institute of Mechanics of Armenian National Academy of Sciences, Yerevan, Republic of Armenia)
  12. Hakobyan Vahram (Institute of Mechanics of Armenian National Academy of Sciences, Yerevan, Republic of Armenia)
  13. Kulchytsky-Zhyhailo Roman (Bialystok University of Technology, Bialystok, Poland)
  14. Ma Chien-Ching (Department of Mechanical Engineering National Taiwan University, Taipei, Taiwan ROC)
  15. Marzocca Pier (RMIT University, Aerospace Engineering and Aviation, School of Engineering, Bundoora, VIC Australia)
  16. Perkowski Dariusz (Bialystok University of Technology, Bialystok, Poland)
  17. Prymak Monika (Bialystok University of Technology, Bialystok, Poland)
  18. Sahakyan Avetik (Institute of Mechanics of Armenian National Academy of Sciences, Yerevan, Republic of Armenia)
  19. Sam Rasoulzadeh (MS in Mechanical Engineering, Mechanical Engineering Department, TehranUniversity, Tehran, Iran)
  20. Sarkisyan Samvel (Yerevan State University, Republic of Armenia)
  21. Sebestianiuk Piotr (Bialystok University of Technology, Bialystok, Poland)
  22. Seweryn Andrzej (Bialystok University of Technology, Bialystok, Poland)
  23. Tokovyy Yuriy (Pidstryhach Institute for Applied Problems of Mechanics and Mathematics, National Academy of Sciences of Ukraine, Lviv, Ukraine)
  24. Ziari Fahd (ENSET of Skikda, Algeria)
  25. Акімов Дмитро (Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля», м. Дніпро, Україна)
  26. Акуленко Леонід (Інститут проблем механіки РАН, м. Москва, Росія)
  27. Андрейків Олександр (Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна)
  28. Андрійчук Роман (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  29. Антоненко Ніна (Національний університет «Запорізька політехніка», м. Запоріжжя, Україна)
  30. Асташкін Володимир (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  31. Бабуров Володимир (Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля», м. Дніпро, Україна)
  32. Біда Надія (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  33. Білаш Оксана (Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, м. Львів, Україна)
  34. Білущак Юрій (Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна; Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Україна)
  35. Благовещенська Тетяна (Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, м. Київ, Україна)
  36. Бобилєв Дмитро (Криворізький державний педагогічний університет, м. Кривий Ріг, Україна)
  37. Богданов Вячеслав (Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, м. Київ, Україна)
  38. Боженко Богдан (Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Політехніка Опольська, м. Ополє, Польща)
  39. Бойко Василь (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  40. Бойчук Юрій (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  41. Бутитер Ігор (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  42. Вайсфельд Наталя (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, м. Одеса, Україна)
  43. Василишин Андрій (Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна)
  44. Васильєва Лариса (Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського, м. Миколаїв, Україна)
  45. Васюник Зоряна (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  46. Вєтров Олег (Донецький національний університет імені Василя Стуса, м. Вінниця, Україна)
  47. Вовк Оксана (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  48. Гаврись Олександр (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  49. Гарт Етері (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, м. Дніпро, Україна)
  50. Гембара Назар (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  51. Гембара Оксана (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Україна; Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  52. Гембара Тарас (Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, м. Львів, Україна)
  53. Голубова Олена (Гомельський державний університет ім. Ф. Скорини, м. Гомель, Білорусь)
  54. Гоменюк Сергій (Запорізький національний університет, м. Запоріжжя, Україна)
  55. Григоренко Олександр (Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, м. Київ, Україна)
  56. Григоренко Ярослав (Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, м. Київ, Україна)
  57. Грицина Ольга (Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  58. Грищак Віктор (Запорізький національний університет, м. Запоріжжя, Україна)
  59. Громяк Роман (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, м. Тернопіль, Україна)
  60. Гудрамович Вадим (Інститут технічної механіки НАН України і ДКА України, м. Дніпро, Україна)
  61. Даляк Тарас (Івано-Франківський відділ Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Івано-Франківськ, Україна)
  62. Данієв Юрій (Інститут технічної механіки НАН України і ДКА України, м. Дніпро, Україна)
  63. Дацків Анна (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, м. Дніпро, Україна)
  64. Дейнека Олег (Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, Україна)
  65. Демидов Олександр (Національний університет «Одеська морська академія», м. Одеса, Україна)
  66. Демидюк Мирослав (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  67. Дівеєв Богдан (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Україна)
  68. Долінська Ірина (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  69. Дробенко Богдан (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  70. Дудик Михайло (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м. Умань, Україна)
  71. Дяків Василь (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  72. Дякон Валерій (Уманська філія ПВНЗ "Європейський університет", м. Умань, Україна)
  73. Жук Ярослав (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, м. Київ, Україна)
  74. Івасько Наталія (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  75. Івасько Роман (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  76. Ільчук Наталія (Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна)
  77. Казберук Анджей (Білостоцька політехніка, м. Білосток, Польща)
  78. Калиняк Богдан (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  79. Камінський Анатолій (Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, м. Київ, Україна)
  80. Кваснюк Олексій (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  81. Киричок Іван (Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, м. Київ, Україна)
  82. Кіт Григорій (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  83. Клименко Дмитро (Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля», м. Дніпро, Україна)
  84. Козаченко Тетяна (Одеська державна академія будівництва та архітектури, м. Одеса, Україна)
  85. Козачок Олег (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  86. Колмакова Віра (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м. Умань, Україна)
  87. Коляно Ярослав (Українська академія друкарства, м. Львів, Україна)
  88. Кондратюк Ярослав (Львів,Україна)
  89. Костробій Петро (Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, Україна)
  90. Кравець Володимир (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  91. Кравцов Д.В. (Громадська організація "АСОЦІАЦІЯ НООСФЕРА", м. Дніпро, Україна)
  92. Кривий Олександр (Національний університет «Одеська морська академія», м. Одеса, Україна)
  93. Крутій Юрій (Одеська державна академія будівництва та архітектури, м. Одеса, Україна)
  94. Кузьменко Василь (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, м. Дніпро, Україна)
  95. Кузьменков Дмитро (Гомельський державний університет ім. Ф. Скорини, м. Гомель, Білорусь)
  96. Куротчин Леся (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  97. Курпа Лідія (Національний Технічний Університет «Харківський політехнічний інститут», м. Харків, Україна)
  98. Кушнір Роман (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  99. Ларіонов Ігор (Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля», м. Дніпро, Україна)
  100. Лещенко Дмитро (Одеська державна академія будівництва та архітектури, м. Одеса, Україна)
  101. Литвин Богдан (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  102. Литвин Оксана (Національний університет «Одеська морська академія», м. Одеса, Україна)
  103. Лобода Володимир (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, м. Дніпро, Україна)
  104. Лоза Ігор (Національний транспортний університет, м. Київ, Україна)
  105. Луценко Георгій (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, м. Одеса, Україна)
  106. Любицька Катерина (Національний Технічний Університет «Харківський політехнічний інститут», м. Харків, Україна)
  107. Маковійчук Микола (Івано-Франківський відділ Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Івано-Франківськ, Україна)
  108. Максимук Олександр (Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна)
  109. Мануйленко Роман (Інститут прикладної математики і механіки НАН України, м. Слов’янськ, Україна)
  110. Марченко Олег (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, м. Дніпро, Україна)
  111. Марченко Ольга (Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, м. Київ, Україна)
  112. Марчук Михайло (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна; Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Україна)
  113. Маткова Ада (Луцький національний технічний університет, м. Луцьк, Україна)
  114. Махоркін Ігор (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  115. Махоркін Микола (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  116. Мікуліч Олена (Луцький національний технічний університет, м. Луцьк, Україна)
  117. Мішарін Андрій (Національний університет «Одеська морська академія», м. Одеса, Україна)
  118. Можаровський Валентин (Гомельський державний університет ім. Ф.Скорини, м. Гомель, Білорусь)
  119. Морачковська Ірина (Національний Технічний Університет «Харківський політехнічний інститут», м. Харків, Україна)
  120. Морозов Юрій (Одеський національний політехнічний університет, м. Одеса, Україна)
  121. Нагірний Тарас (Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна; ZielonaGoraUniversity, Poland)
  122. Николишин Мирон (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  123. Онишкевич Володимир (Національний лісотехнічний університет України, м. Львів, Україна)
  124. Онишко Любов (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  125. Онишко Олексій (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  126. Опанасович Віктор (Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна)
  127. Орленко Сергій (Інститут механіки НАН України ім. С.П. Тимошенка, м. Київ, Україна)
  128. Осетров Андрій (Національний Технічний Університет «Харківський політехнічний інститут», м. Харків, Україна)
  129. Острик Володимир (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, м. Київ, Україна)
  130. Пакош Віра (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  131. Пастернак Ярослав (Луцький національний технічний університет, м. Луцьк, Україна)
  132. Перепічка Василь (Івано-Франківський відділ Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  133. Плашенко Сергій (Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, м. Дніпро, Україна)
  134. Пожиленков Олексій (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, м. Одеса, Україна)
  135. Поліщук Олександр (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  136. Поліщук Тетяна (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м. Умань, Україна)
  137. Попов Всеволод (Національний університет «Одеська морська академія», м. Одеса, Україна)
  138. Постолакі Леся (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  139. Прокопишин Ігор (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  140. Процеров Юрій (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, м. Одеса, Україна)
  141. Процюк Борис (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  142. П'янило Ярослав (Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  143. Райтер Орест (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  144. Ревенко Віктор (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  145. Решітник Юлія (Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м. Умань, Україна)
  146. Рижа Ірина (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Україна)
  147. Рожок Лілія (Національний транспортний університет МОН України, м. Київ, Україна)
  148. Ротко Світлана (Луцький національний технічний університет, м. Луцьк, Україна)
  149. Рущицький Ярема (Інститут механіки НАН України ім. С.П. Тимошенка, м. Київ, Україна)
  150. Рябцев Ігор (Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, м. Київ, Україна)
  151. Савицький Олег (Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, м. Київ, Україна)
  152. Саврук Михайло (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  153. Самойленко Тетяна (Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, м. Київ, Україна)
  154. Сапужак Ярослав (Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  155. Сасс Тарас (Українська академія друкарства, м. Львів, Україна)
  156. Сачук Юрій (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українк, м. Луцьк, Україна)
  157. Сенченков Ігор (Інститут механіки НАН України ім. С.П. Тимошенка, м. Київ, Україна)
  158. Сеньків Леся (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  159. Середницька Христина (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  160. Сіренко Володимир (Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля», м. Дніпро, Україна)
  161. Скородинський Ігор (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  162. Слободян Микола (Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна)
  163. Соляр Тетяна (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  164. Станік-Беслер Аніда (Політехніка Опольська, м. Ополє, Польща)
  165. Стащук Микола (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  166. Сторожук Євген (Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, м. Київ, Україна)
  167. Сулим Георгій (Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна)
  168. Сур’янінов Mикола (Одеська державна академія будівництва та архітектури, м. Одеса, Україна)
  169. Сяський Андрій (Рівненський державний гуманітарний університет, м. Рівне, Україна)
  170. Тарасов Андрій (Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, м. Київ, Україна)
  171. Тимченко Галина (Національний Технічний Університет «Харківський політехнічний інститут», м. Харків, Україна)
  172. Ткаченко Ірина (Запорізький національний університет, м. Запоріжжя, Україна)
  173. Ткачук Антон (Кафедра будівельної статики та динаміки, Штутгартський університет, Штутгарт, ФРН)
  174. Ткачук Микола (Національний Технічний Університет «Харківський політехнічний інститут», м. Харків, Україна)
  175. Токова Людмила (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  176. Токовий Юрій (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  177. Толкачов Андрій (Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, м. Одеса, Україна)
  178. Тормахов Микола (Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, м. Київ, Україна)
  179. Трофимчук Олександр (Інститут телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, м. Київ, Україна)
  180. Тужеляк Ольга (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  181. Тучапський Роман (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  182. Тютюнник Марія (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  183. Улітко Ігор (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, Україна)
  184. Флюд Володимир (Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна, Політехніка Опольська, м. Ополє, Польща)
  185. Харченко Володимир (Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля», м. Дніпро, Україна)
  186. Химко Ольга (Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Україна)
  187. Хом'як Микола (Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна)
  188. Чекурін Василь (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  189. Чепіль Ольга (Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, Україна; Фізико-механічний інститут ім. Г. В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  190. Червінка Костянтин (Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна; Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна)
  191. Червінко Ольга (Інститут механіки НАН України ім. С.П. Тимошенка, м. Київ, Україна)
  192. Чернуха Ольга (Центр математичного моделювання Інституту прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна; Національний університет «Львівська політехніка», м. Львів, Україна)
  193. Чернюшок Ольга (Київський національний університет харчових технологій, м. Київ, Україна)
  194. Черчик Геннадій (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  195. Чорненький Андрій (Фізико-механічний інститут ім. Г.В. Карпенка НАН України, м. Львів, Україна)
  196. Чорноіван Юрій (Інститут механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України, м. Київ, Україна)
  197. Шваб’юк Василь (Луцький національний технічний університет, м. Луцьк, Україна)
  198. Шевцова Наталія (Рівненський державний гуманітарний університет, м. Рівне, Україна)
  199. Шевчук Віктор (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  200. Шматко Тетяна (Національний Технічний Університет «Харківський політехнічний інститут», м. Харків, Україна)
  201. Шопа Тетяна (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  202. Щербініна Тетяна (Національний Технічний Університет «Харківський політехнічний інститут», м. Харків, Україна)
  203. Яджак Михайло (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна; Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна)
  204. Ясінський Анатолій (Інститут прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів, Україна)
  205. Яцик Ігор (Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, Україна)