Українською мовою English version
Головна сторінка
Програмний комітет
Оргкомітет
Герячі дати
Наукова проблематика
Оформлення матеріалів
Програма конференції
Перелік учасників
Додаткова інформація
Підтримка
Попередня конференція

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі чергової

КОНФЕРЕНЦІЇ
молодих учених із сучасних
проблем механіки і математики
імені академіка
Я.С. ПІДСТРИГАЧА 2005,

яка відбудеться

24-27 травня 2005 р.


в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім.Я.С.Підстригача НАН України.

Конфенція продовжує традицію проведення щорічних наукових читань для наукової молоді Інституту, які були започатковані академіком Я.С.Підстригачем і проводились впродовж останніх кількох десятків років.

У минулому 2004 році формат Конференції було розширено щодо тематики та географії учасників. Як наслідок, у її роботі взяли участь близько ста молодих науковців з вищих навчальних закладів й академічних установ України. Також було прочитано низку лекцій визнаними фахівцями у галузі математики та механіки. Вибрані доповіді учасників були опубліковані у фаховому збірнику "Прикладні проблеми механіки і математики".

Успіхи минулорічної конференції переконали організаційний комітет у доцільності проведення такого заходу і у цьому році.

Метою конференції є організувати форум досвідчених і молодих науковців у галузі математики і механіки задля сприяння професійному зростанню молодих вчених і підвищенню їх наукового рівня шляхом живого спілкування, обміну ідеями зі старшими колегaми, набуття досвіду представлення власних результатів.

Планується видання матеріалів конференції.

Вибрані доповіді молодих науковців будуть відзначені та рекомендовані до публікації в розширеному варіанті у науковому збірнику „Прикладні проблеми механіки і математики".

Програма конференції складатиметься з пленарних доповідей, які виголошуватимуть запрошені лектори, та секційних доповідей молодих вчених.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Тут можна завантажити перше інформаційне повідомлення .